Conferința Națională a Tinerilor Cercetători (CNTC 2017)

Romanian Association of Young Scholars are plăcerea de a vă invita la cea de a doua ediție a Conferinței Naționale a Tinerilor Cercetători (CNTC 2017). Evenimentul va avea loc în data de 17 iunie 2017, la București și este co-organizat în parteneriat cu Facultatea de Științe Politice din cadrul Școlii Naționale de Studii Politice și Administrative, Institutul de Cercetare a Calității Vieții al Academiei Române, Centrul de Cercetare în Etică Aplicată din cadrul Facultății de Filosofie a Universității din București și Facultatea de Relații Economice Internaționale a Academiei de Studii Economice.

Pentru informații detaliate vă rugăm accesați următorul link: Conferința Națională a Tinerilor Cercetători (CNTC 2017) .