ELSŐ INTERDISZCIPLINÁRIS KONFERENCIA PHD HALLGATÓKNAK

A Babeș–Bolyai Tudományegyetem megszervezi a doktorandusz hallgatóknak szóló Első Interdiszciplináris Konferenciát. A konferencia helyszíne: Nagybár, szakgyakorlati központ, Hunyad megye.

Az esemény lehetőséget ad a fiatal kutatóknak, hogy az országos konferencián megosszák egymással a különböző kutatási területeken elért legújabb eredményeiket, és megismerkedhessenek más kutatási területekkel, illetve egymással.

Az idei konferencia három különböző időpontban kerül megszervezésre, tudományterülettől függően:

• Természettudományok: 2016. június 3–5.
  • Társadalomtudományok: 2016. június 10–12.
  • Humántudományok: 2016. június 24–26.

A konferencián elhangzó előadások megjelenhetnek különböző országos tudományos szakfolyóiratokban. A doktorandusz hallgatók jelentkezését várjuk a természet-, társadalom-, és humántudományok területéről.

A kivonatok beküldésének határideje: 2016. május 22.

Jelentkezni és az kivonatokat feltölteni a következő linken lehet: http://phdstudentconference.ubbcluj.ro/

A konferenciára elfogadott dolgozatok szerzőinek utazását, szállását és étkezését a BBTE biztosítja.

Mindenkit szeretettel várunk!

A szervezőbiyottság nevében