Candidat Andra SECELEANU
Instituția la care este titular candidatul Universitatea „Andrei Șaguna” din Constanța
Domeniul de doctorat vizat pentru abilitare Relații internaționale și studii europene
Data și ora susținerii publice a tezei de abilitare 25 iulie 2017, ora 15
Locul susținerii publice a tezei de abilitare Facultatea de Istorie și Filosofie, str. Mihail Kogălniceanu nr.1, sala 310 (etaj 3)
Componența Comisiei de abilitare 1. Prof. univ. dr. Alina BÂRGĂOANU, Școala Națională de Studii Politice și Administrative din București

2. Prof. univ. dr. Ioan HORGA, Universitatea din Oradea

3. Prof. univ. dr. Adrian – Liviu IVAN, Universitatea „Babeș – Bolyai” din Cluj­Napoca

Curriculum Vitae fișier
Lista de lucrări fișier
Rezumatul tezei de abilitare fișier-En, fișier-Ro